FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Galerie
Rejestracja
Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj
Forum Uczniowski Klub Sportowy OPTY Ustka Strona Główna
->
Sukcesy klubowe
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:
Wybierz forum
Forum
----------------
Regulamin
Ogłoszenia
Idee
Pomoc
Ogólnie
----------------
Hyde Park
Centrum dobrego humoru
Sport
Kącik żeglarski
----------------
Newsy żeglarskie
Szanty
Galeria
Kluby żeglarskie
Informacje klubowe
----------------
Aktualności
Regaty
Pomysły
Pytania do władz klubu
Wspomnienia
Program imprez
Galeria
Ludzie klubu
Sukcesy klubowe
Rejsy
----------------
Gdzie popłynąć?
Co zabrać?
Tawerny
----------------
Gdzie są?
Mini kurs
----------------
Alfabet Morse'a
Słownik terminów żeglarskich
MKS
Kulturalnie
----------------
Imprezy
Muzyczna Caffe
Kultura i film
Książki
Internetowo
----------------
Komputery
Download
Wasze strony
Nagrody Grammy
----------------
Śmietnik
Statystyki forum
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
Kacper
Wysłany: Wto 9:40, 04 Lip 2006
Temat postu: Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego
Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego „O Puchar Jeziora Gowidlińskiego”.
Data: 23-24 lipca 2005r.
Miejsce regat: jezioro Gowidlińskie.
Pomimo, iż pogoda była zmienna i wystawiła wszystkich na próbę przetrwania deszczu i chłodu, zawodnicy licznie stawili się na starcie regat.W końcu prawdziwy żeglarz wody się nie boi i nawet sztorm mu niestraszny.
W regatach w sumie wzięło udział 69 uczestników.
Reprezentantem UKS'u Opty Ustka był Dominik Schutta.
Organizatorzy:
Starostwo Powiatowe, UKS „Wiking”, UKS „Tuch”, UKS „ Florek”,
Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach
Komisja w składzie :
1. Sędzia główny - Waldemar Piasecki
2. Asystent Sędziego - Marita Ziegert
3. Sekretarz - Aleksandra Gliszczyńska
Osiągnięto następujące wyniki w klasach:
Optymist - wyczynowe:
1. Dominik Schutta - UKS Opty Ustka,
2. Bigus Krzysztof - UKS Wiking- Kam. Król.,
3. Kusalewicz Kuba - UKS Opty Ustka,
4. Pudło Karolina - UKS Opty Ustka,
5. Cybulski Mikołaj - UKS Opty Ustka.
Najmłodszą uczestniką regat była:
Tarasiuk Karolina - UKS Florek- Sierakowice
Sędzia Główny:
Waldemar Piasecki
Wszystkie zdjęcia autorstwa Leszka Dawidowskiego.
Źródło informacyjne
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
Theme
xand
created by
spleen
&
Forum
.
Regulamin